چاپ        ارسال به دوست

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان جانبازان یاسوج بازدید کرد/تقدیر برادر سردار شهید هرمزپور از دکتر یزدانپناه+تصاویر

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان سلمان یاسوج بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این مرکز درمانی متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر پرویز یزدانپناه به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون درمان و مدیر نظارت دانشگاه از بیمارستان اعصاب و روان جانبازان یاسوج(سلمان) بازدید کرد.

در این دیدار مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین رئیس بیمارستان سلمان کمبود پزشک متخصص و نبود آمبولانس را از مهمترین مشکلات موجود این مرکز درمانی عنوان کردند که دکتر یزدانپناه وعده پیگیری از طریق مسئولان کشوری و استانی را دادند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عزت، پیشرفت و اقتدار فعلی جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون شهدا و ایثارگری خانواده آنان دانست و گفت: اجازه نمی‌دهم حقی از جامعه ایثارگری در استخدام‌های علوم پزشکی تضییع شود.

دکتر پرویز یزدانپناه اظهار داشت: موضوع  استخدام 27 نفر از جامعه ایثارگری استان حل شده و از روز اول بکارگیری در زمینه پرداخت حق بیمه و حقوق مشکلی ندارند.

وی با بیان اینکه در تمامی استخدامی‌های دانشگاه علوم پزشکی این استان سهمیه  25 درصدی جامعه ایثارگری لحاظ می‌شود، ابراز کرد: هرگونه بکارگیری در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان‌ها نیز از این امر مثتثنی نیست.

دکتر یزدانپناه عنوان کرد: امیدوارم در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی با انجام مکاتبات لازم بتوانیم مشکل کمبود پزشک برای بیمارستان جانبازان یاسوج را برطرف کنیم تا شاهد افزایش و ارتقای خدمات در این مرکز باشیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در زمینه تامین آمبولانس در صورت چاره اندیشی توسط مسئولان استانی با اختصاص اعتبار لازم آماده هرگونه همکاری هستیم و امیدوارم این مشکل و همچنین نبود ژنراتور برق برطرف شود.

دکتر یزدانپناه خدمتگزاری به جامعه ایثارگری را افتخاری بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: پیگیری برای برطرف کردن مشکلات جامعه عزیز و بزرگ ایثارگران را برای خود اولویت می‌دانیم و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

به گزارش وب‌دا، بردار سردار شهید هرمزپور در این بازدید تلاش‌ها و پیگیری‌های دکتر پرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی در زمینه‌های مختلف از جمله نوع نگاه وی به جامعه ایثارگری را ستودنی دانست.

انتهای پیام/

 

 

 

 


١٤:١٦ - سه شنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٤٧٥    /    تعداد نمایش : ٧٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج