چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست معارفه اعضای جدید پنجمین دوره سازمان نظام پرستاری شهرستان های بویراحمد و دنا+عکس

نشست معارفه اعضای جدید پنجمین دوره سازمان نظام پرستاری شهرستان های بویراحمد و دنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در این نشست سید رضا رمضانی به‌عنوان رئیس هیات مدیره نظام پرستاری شهرستانهای بویراحمد و دنا و نماینده مجمع در شورای عالی نظام پرستاری کشور انتخاب شد.

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری شهرستانهای بویراحمد و دنا در ادامه ضمن تقدیر از حضور کادر پرستاری در انتخابات نظام پرستاری دوره پنجم و حسن اعتماد آنها به منتخبین، گفت: امید است با همدلی، همکاری و بهره گیری از تجارب ارزنده منتخبان نظام پرستاری و دیگر پرستاران در استان جایگاه پرستاری را نسبت به گذشته ارتقاء ببخشیم.

سید رضا رمضانی با بیان اینکه نقش، اهمیت و جایگاه پرستاری در ارتقای سلامت جامعه بر هیچ فردی پوشیده نیست، خاطرنشان کرد: قطعا ارتقای جایگاه پرستاری و دفاع از حقوق مادی و معنوی گروه پرستاری از اولویت های کاری اعضای هیات مدیره نظام پرستاری شهرستان های بویراحمد ودنا در دور پنجم خواهد بود که با جدیت دنبال می شود.

وی ضمن تشکر از رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان از تلاش های بی وقفه همکاران حراست و بازرسی دانشگاه، شبکه های بهداشت و درمان، روسای بیمارستان ها، فرمانداران شهرستان های بویراحمد و دنا، همکاران معاونت درمان و سایر کسانی که در برگزاری باشکوه انتخابات نظام پرستاری در تیرماه سال جاری همکاری داشته اند قدردانی کرد.

رمضانی افزود: پزشکان و پرستاران در کنار هم و مکمل یکدیگر در راستای خدمات رسانی به مردم شریف استان تلاش می کنند و سازمان نظام پرستاری نیز خود را جزء خانواده سلامت دانسته و در راستای پیگیری مباحث مربوط به حوزه پرستاران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند.

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری شهرستان های بویراحمد و دنا در پایان اظهار امیدواری کرد: با یاری خداوند متعال و با وجود منتخبان شایسته و توانمند از نظر علمی و فنی در این دوره بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به جامعه بزرگ پرستاری که نقش مهمی در تحقق برنامه های حوزه سلامت دارند تقدیم نماییم.

بر پایه این گزارش؛ در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام پرستاری شهرستان های شهرستان های بویراحمد و دنا که در 21 تیرماه سالجاری برگزار شد؛ آقایان دکتر ‌محمد ذوالعدل، میثم صالحی اکوان پایمرد، شهرام پادیز، فاطمه پیکر، شهلا عوض زاده، محمد شفیع طالبیان، عبدالهادی جهانفر و سید رضا رمضانی یاسوج به عنوان اعضای جدید انتخاب شدند.

همچنینی در این جلسه محمد شفیع طالبیان به عنوان نائب رئیس، هادی جهانفر به عنوان دبیر هیات مدیره نظام پرستاری شهرستان های بویراحمد و دنا مسئولان کمسیونهای مختلف نیز مشخص شدند.

به گزارش وب دا؛ نشست معارفه اعضای جدید پنجمین دوره سازمان نظام پرستاری شهرستان های بویراحمد و دنا با حضور دکتر یزدانپناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر سبز معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی، جمشید نژاد؛ مدیر دفتر پرستاری دانشگاه، هیات اجرایی انتخابات و اعضای جدید و قدیم سازمان نظام پرستاری برگزار و اعتبارنامه اعضاء به منتخبین تحویل داده شد.

 


١٣:١٤ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٤٤٩    /    تعداد نمایش : ٦٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج