چاپ        ارسال به دوست

کسب مدال برنز المپیاد برای اولین بار توسط دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار داشت:تیم المپیاد دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی یاسوج در یازدهمین المپیاد دانشجویی  کشور موفق به راهیابی به 10 تیم برتر حیطه آموزشی پزشکی گردید و گرنت مرکز تحقیقات راهبردی آموزشی علوم پزشکی به آنها تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم  پزشکی یاسوج،دکتر سیده نازآفرین حسینی گفت:خاطره روزبهی در المپیاد دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور موفق به کسب مدال برنز شد.

وی تصریح کرد: این اولین بار است که در تاریخ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حیطه آموزش پزشکی دانشجویی موفق به کسب مدال برنز شود و خاطره  روزبهی دانشجوی پزشکی عمومی در حیطه آموزش پزشکی توانست  این مدال را از آن خود کند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی اضافه کرد:ضمن تبریک به تیم المپیاد دانشجویی حیطه آموزش پزشکی دانشگاه و دانشجو خانم روزبهی ،از دبیر علمی این حیطه دکتر حبیب اله رضایی و تمام دست اندرکاران  تشکر و قدردانی می نمایم.

دکتر سیده نازآفرین حسینی خاطر نشان کرد:  دانشجویان حیطه کارآفرینی نیز موفق به کسب دو دیپلم افتخار شدند و اینجانب ضمن تبریک به این دانشجویان کمال تشکر را از دکتر هارونی دبیر علمی این حیطه دارم.

وی ادامه داد: این موفقیت را به ریاست دانشگاه و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می نمایم و آرزوی موفقیت روز افزون برای دانشجویان عزیز را دارم.3

 


١٢:٤٨ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٤٤٧    /    تعداد نمایش : ٧١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج